آراد شیمی
خانه / مونو سدیم گلوتامات / نمایندگی فروش مونو سدیم گلوتامات چینی ارزان

نمایندگی فروش مونو سدیم گلوتامات چینی ارزان

نمایندگی فروش مونو سدیم گلوتامات چینی، عرضه محصولات خود را با قیمت مناسب و به صورت عمده ، برای تمامی مشتریان در سراسر ایران آغاز کرده اند.

نمایندگی فروش مونو سدیم گلوتامات

نمایندگی فروش مونو سدیم گلوتامات

مونو سدیم گلوتامات یکی دیگر از مشتقات استحصالی از عنصر حیاتی و پر فایده سدیم می باشد.

سدیم جزو عناصر مفید و پرخاصیت برای بدن انسان می باشد، از این رو در تولید اکثر محصولات غذایی از این عنصر و همچنین از دیگر ترکیبات این عنصر که شامل لاکتات سدیم، بنزوات سدیم، فسفات سدیم و نیتریت سدیم است، استفاده می شود.

همان طور که قبل تر گفته شد مونو سدیم گلوتامات جزو ترکیبات خوراکی محصول سدیم می باشد. این محصول به صورت عمده در بازار محصولات شیمیایی خرید و فروش می شود. عرضه انواع مونو سدیم گلوتامات به عنوان افزودنی مجاز در برندهای تولیدی داخلی و برندهای وارداتی چینی، نیز در بازار رواج دارد.

نمایندگی فروش مونو سدیم گلوتامات جهان شیمی، افتخار ارائه انواع مونو سدیم گلوتامات با برندهای ایرانی و برندهای چینی را دارد. این مرکز محصولات خود را با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه می دهد.

موارد کاربردی مونو سدیم گلوتامات:

مونو سدیم گلوتامات در صنایع دارو سازی مورد مصرف قرار می گیرد.
از این محصول در صنعت تولید محصولات پروتئینی نیز استفاده می شود.

استفاده از این محصول در صنایع تولید انواع محصولات غذایی منجمد شده، نیز رایج می باشد.

غلظت مونو سدیم گلوتامات به عنوان یک اسید آمینه مقوی در نحوه استفاده و همچنین مقدار استفاده از این محصول در صنایع مختلف بسیار موثر می باشد از این رو در صنعت برای تعیین غلظت محلول های قلیایی همچون مونو سدیم گلوتامات، محلول را توسط محلول اسید کلریدریک استاندارد، تعیین مقدار می نمایند.

همچنین خلوص هر ماده ای را که جامد است و خاصیت قلیایی دارد را می توان تعیین نمود. برای مواد جامد باید وزن دقیقی از آن در آب مقطرحل و به حجم ثابتی رسانده شود. سپس حجم مشخصی از آن محلول در حضور شناساگرهای اسید و باز مناسب با محلول اسید سنجیده شود.

تولید و پخش مونو سدیم گلوتامات

نمایندگی فروش مونو سدیم گلوتامات

پخش مونو سدیم گلوتامات به عنوان یک محصول شیمیایی پرکاربرد در صنایع مختلف در نمایندگی‌های معتبر این محصول و همچنین در سامانه‌های اینترنتی و فروشگاه‌های اینترنتی بسیار زیادی در حال انجام باشد.

مونو سدیم گلوتامات در بازارهای تجاری و صادراتی دارای طرفداران زیادی است زیرا طیف کاربرد این محصول در صنایع مختلف بسیار زیاد است. قیمت تولید مونو سدیم گلوتامات یکی دیگر از دلایل مصرف عمده این محصول در صنایع صنعتی مختلف است.
امروز خوشبختانه ایران در زمینه تولید انواع محصولات شیمیایی خوراکی و صنعتی در حد خود گسترش یافته است و از این رو دیگر نیازی به وارد سازی انواع محصولات شیمیایی خوراکی و صنعتی در خود نمی بینند و این امر می‌تواند از نظر اقتصادی برای کشور ایران بسیار مثبت و مفید باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم نقابت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129727840
شماره موبایل: 09025767017
کانال تلگرام